Aktualności

Warsztaty dla nauczycieli

7 listopada w naszej bibliotece zorganizowano warsztaty dla nauczycieli bibliotekarzy Storytelling edukacyjny, które poprowadziła Joanna Gąska pracownik Biblioteki Pedagogicznej w Łosicach.
Data publikacji: 08 listopada 2019

Szukając Marudka - teatrzyk kamishibai

6 listopada odwiedziły nas 6-latki z grupy Biedronki Miejskiego Przedszkola nr 25 w Siedlcach. Przedszkolaki poznały wywodzący się z Japonii teatrzyk kamishibai.
Data publikacji: 06 listopada 2019

Spotkanie z książką

4 listopada na zajęcia edukacyjne Spotkanie z książką przyszły do biblioteki dzieci z dwóch klas Szkoły Podstawowej nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowe w Siedlcach wraz z nauczycielem.
Data publikacji: 05 listopada 2019

Legendy o powstaniu państwa polskiego, legendarni władcy - zajęcia czytelniczo-edukacyjne

4 listopada gościliśmy w bibliotece dzieci z siedleckiego przedszkola artystyczno-językowego „Tęczowa chatka". Dzieci przybyły na zajęcia czytelniczo-edukacyjne pn.: „Legendy o powstaniu państwa polskiego, legendarni władcy".
Data publikacji: 04 listopada 2019

Wybrane czasopisma dostępne w czytelniZachęcamy do korzystania z czasopism dostępnych w naszej czytelni.
Data publikacji: 03 listopada 2019

Jesień za oknem - zajęcia edukacyjne

28 października odwiedziły nasza placówkę  dzieci 6 letnie z Miejskiego Przedszkola nr 17 w Siedlcach. Uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych dotyczących aktualnej pory roku jaką mamy w przyrodzie i za oknem jesieni.
Data publikacji: 29 października 2019

Antarktyda - kraina pingwina cesarskiego

24 października dzieci z klasy 2, Szkoły Podstawowej nr 1 w Siedlcach, uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych - Antarktyda kraina pingwina cesarskiego
Data publikacji: 25 października 2019

Plastyczne wyobrażenie opisów przyrody w powieści H. Sienkiewicza „W pustyni i w puszczy”

22 października gościliśmy w bibliotece uczniów z klas VI-VIII z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Mostowie wraz z opiekunami.

Data publikacji: 24 października 2019

Środowisko teraz, co dalej… - pofestiwalowa wystawa prac plastycznych

W holu biblioteki zorganizowano pofestiwalową wystawę prac plastycznych Bałtyk i jego ochrona oczami dzieci oraz Życie bez plastiku.

Data publikacji: 23 października 2019

Spotkanie z magiczną książką

Spotkaniem z książką okazały się zainteresowane dzieci z klasy IV i V z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Mostowie, które przybyły na zajęcia do biblioteki 22 października.
Data publikacji: 23 października 2019
poprzednia   1234   następna >