Aktualności

O Sienkiewiczu w bibliotece

15 listopada na zajęcia edukacyjne o Henryku Sienkiewiczu przyjechali uczniowie klasy VII ze Szkoły Podstawowej im. Bohdana Arcta w Kotuniu. Data wizyty zbiegła się z 102. rocznicą śmierci polskiego noblisty.
Data publikacji: 16 listopada 2018

Legenda o Jacku - zajęcia edukacyjne dla dzieci z siedleckich przedszkoli

W listopadzie gościliśmy w bibliotece przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola nr 6 i Niepublicznego Przedszkola 11 Krasnoludków w Siedlcach.
Data publikacji: 15 listopada 2018

Przedszkolaki poznają bibliotekę oraz magiczny świat książki

8 listopada gościliśmy 3-latki z Przedszkola Niepublicznego Akademia Młodego Człowieka. Dzieci wybrały się wspólnie z bibliotekarzami w podróż po bibliotece.
Data publikacji: 13 listopada 2018

PUS - warsztaty dla nauczycieli

8 listopada w naszej bibliotece we współpracy z Samorządowym Centrum Doskonalenia i Doradztwa Nauczycieli reprezentowane przez doradcę metodycznego Panią Józefę Jóźwik zorganizowano warsztaty PUS, czyli "Pomyśl - Ułóż - Sprawdź" na temat Nauka poprzez zabawę - skuteczne wspieranie procesu edukacji dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.
Data publikacji: 09 listopada 2018

Kocham Polskę - zajęcia dla przedszkolaków

5 i 8 listopada gościliśmy w naszej placówce grupy dzieci 4-letnich i 5-letnich z Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 20 w Siedlcach wraz opiekunami. Temat zajęć, Kocham Polskę, związany był ze zbliżającym się Świętem Odzyskania przez Polskę Niepodległości.
Data publikacji: 08 listopada 2018

Jesienny krajobraz – zajęcia plastyczne w bibliotece

5 listopada odwiedzili naszą placówkę uczniowie z klasy I Szkoły Podstawowej nr 1 w Siedlcach wraz z opiekunami.
Data publikacji: 07 listopada 2018

Spotkanie z Michałem Zawadką

30 października w naszej bibliotece odbyło się spotkanie dla młodzieży z Michałem Zawadką - aktorem, konferansjerem, lektorem, autorem książek motywacyjnych i społecznych dla dzieci i młodzieży, mówcą inspiracyjno-motywacyjny, członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, założycielem wydawnictwa Mind&Dream.
Data publikacji: 31 października 2018

O Tuwimie w bibliotece

25 października do biblioteki przyjechali uczniowie klas I z Zespołu Placówek Oświatowych w Platerowie wraz z nauczycielami.
Data publikacji: 29 października 2018

Malujemy jesienne drzewa – zajęcia plastyczne w bibliotece

25 października naszymi gośćmi była sympatyczna grupa pięciolatków z Niepublicznego Przedszkola 11 Krasnoludków w Siedlcach wraz z opiekunami.

Data publikacji: 26 października 2018

Nasze podróże małe i duże - XX Festiwal Nauki i Sztuki

20 października w naszej bibliotece odbyła się III Sesja w ramach XX Festiwalu Nauki i Sztuki w Siedlcach zorganizowana we współpracy z Polskim Klubem Ekologicznym Koło "Podlasie" w Siedlcach.

Data publikacji: 22 października 2018
poprzednia   123   następna >