Aktualności | Czasopisma metodyczne dla nauczycieli przyrody i biologii | Biblioteka Pedagogiczna im. Heleny Radlińskiej w Siedlcach

Aktualności

Czasopisma metodyczne dla nauczycieli przyrody i biologii

Zachęcamy do korzystania z czasopism przeznaczonych dla nauczycieli przyrody i biologii. Zawsze możecie Państwo zamówić skan interesującego Was artykułu na swój adres e-mailowy.
Data publikacji: 25 lipca 2018

Czasopisma dla bibliotekarzy

Zachęcamy do korzystania z czasopism przeznaczonych dla nauczycieli bibliotekarzy. Zawsze możecie Państwo zamówić skan interesującego Was artykułu na swój adres e-mailowy.
Data publikacji: 21 czerwca 2018

Spotkanie z Dorotą Warakomską

11 czerwca w bibliotece odbyło się spotkanie z Dorotą Warakomską - dziennikarką telewizyjną i radiową, komentatorką, publicystką międzynarodową i ekonomiczną, autorką reportaży i programów telewizyjnych, artykułów prasowych o tematyce międzynarodowej, gospodarczej i finansowej, autorką książek, wykładowczynią.
Data publikacji: 13 czerwca 2018

Malowane lato – zajęcia plastyczne w bibliotece

7 czerwca gościliśmy w naszej placówce dzieci z klas I-II ze Szkoły Podstawowej w Dąbrówce Stany wraz z opiekunami.

Data publikacji: 11 czerwca 2018

Las Natoliński. Mgnienie prastarej puszczy

Biblioteka Pedagogiczna, i tym razem, włączyła się w obchody V Siedleckich Dni Drzewa, które odbywały się w dniach 14-29 maja, organizowane przez Polski Klub Ekologiczny Koło „Podlasie" w Siedlcach.
Data publikacji: 04 czerwca 2018

Spotkanie z książką

24 i 29 maja na zajęcia edukacyjne Spotkanie z książką przyszły dwie grupy dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 17 w Siedlcach.
Data publikacji: 01 czerwca 2018

Polecamy nauczycielom czasopisma dotyczące wychowania przedszkolnego

Zachęcamy do korzystania z czasopism przeznaczonych dla nauczycieli wychowania przedszkolnego. Zawsze możecie Państwo zamówić skan interesującego Was artykułu na swój adres e-mailowy.
Data publikacji: 25 maja 2018

Spotkanie z magiczna książką

Uczniowie klasy „0" ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Siedlcach uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych pt. „Spotkanie z magiczną książką", zorganizowanych w bibliotece w dniu 16 maja.
Data publikacji: 20 maja 2018

V Siedleckie Dni Drzewa

W dniach 14-29 maja obchodzimy wiosenny etap V Siedleckich Dni Drzewa. W holu biblioteki można oglądać wystawę prac z konkursu na tablicę z imieniem drzewa.
Data publikacji: 18 maja 2018

O minimalizmie w bibliotece

15 maja w bibliotece odbył się wykład na temat ABC MINIMALIZMU. Spotkanie w ramach XV Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek poprowadziła Pani Katarzyna Kowalczyk.
Data publikacji: 17 maja 2018
poprzednia   123456789 ..... 13   następna >