Noc Bibliotek 2019

Data publikacji: 02 października 2019

Wśród 1636 placówek, które przystąpiły do ogólnopolskiej akcji "Noc Bibliotek" znalazła się również Biblioteka Pedagogiczna w Łosicach. Już 5 października miłośnicy książek dostaną niecodzienną możliwość odwiedzenia ulubionej placówki poza standardowymi godzinami jej pracy.
 
Do akcji po raz kolejny przystąpiła Biblioteka Pedagogiczna w Łosicach, w której na czytelników czeka masa niespodzianek. - Tradycyjnie, jak co roku, nie zabraknie u nas seansu filmowego. W tym roku planujemy pokazać też film pt. "Ptyś i Bill", przeprowadzić warsztaty komiksowe i zaproponować wspólne zabawy, a także "poflirtować z Hłaską" - mówi Anna Czerko, kierowniczka Biblioteki Pedagogicznej w Łosicach. 
 
Na spotkanie książnica zaprasza wszystkich sympatyków i czytelników, bez sztywnych ram wiekowych. - Liczymy, że każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego, interesującego lub inspirującego. Tego dnia będzie też można zobaczyć pracę biblioteczną "od kuchni`, zwiedzić wszystkie pomieszczenia oraz zajrzeć do magazynów, w których zgromadzonych jest ponad 40 tys książek - dodaje kierowniczka.
 
Noc w Bibliotece Pedagogicznej rozpocznie się od godz. 15.00, 5 października.