Noc Bibliotek

Data publikacji: 08 października 2020

W imieniu Biblioteki Pedagogicznej w Łosicach zapraszamy na VI wydanie ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek, które odbędzie się w sobotę 10 października o godz. 11.30. Hasłem tegorocznej edycji jest „Klimat na czytanie”. 

Klimat na czytanie, czyli: - dobry czas na czytanie w czasie ograniczonych możliwości udziału w innych formach kultury i życia społecznego, najbardziej dostępna, przyjazna forma udziału w kulturze, a zarazem szansa na znalezienie w lekturze wsparcia, wytchnienia, pasji, rozrywki; - wypożyczanie i dzielenie się zasobami – książkami, wiedzą, umiejętnościami w przyjaznej przestrzeni wspólnej, jaką jest nasza biblioteka, jako sposób na dbanie o dobrostan ludzi i planety oraz ochronę klimatu.

Ze względów epidemiologicznych prosimy uczestników o przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego. Każdy uczestnik powinien mieć maseczkę i zachować właściwy dystans od pozostałych uczestników. Obowiązuje limit osób (decyduje kolejność zgłoszeń) - pozostałe chętne osoby otrzymają unikalne linki do filmu wyświetlanego w ramach wydarzenia.

Noc Bibliotek rozpocznie się o godz. 11.30 w Bibliotece Pedagogicznej w Łosicach.