Tomek Sobania potrafi motywować

Data publikacji: 06 listopada 2017

O tym, że w rozmowie z młodymi ludźmi trzeba być autentycznym doskonale wie Tomasz Sobania, który był gościem spotkania autorskiego zorganizowanego 26 października przez Bibliotekę Pedagogiczną w Łosicach i Burmistrza Miasta i Gminy Łosice.

Z najmłodszym w Polsce autorem książek gatunku fantasy spotkali się uczniowie łosickich szkół. W niecodziennej lekcji uczestniczyło ponad 200 osób. Tradycyjne spotkanie autorskie zostało połączone przez Tomasza Sobanię ze świetnymi warsztatami z motywacji dla młodych ludzi. Tomek dzielił się z rówieśnikami swoimi marzeniami i pokazywał jak udało mu się je spełnić. Młodzież z łosickich szkół słuchała o możliwościach jakie drzemią w każdym z nas, o drogach rozwoju i poznania samego siebie. Tomek pokazał młodym ludziom, że rzeczywiście sami możemy kreować świat w którym żyjemy.

Sobania w wieku 16 lat wydał swoją pierwszą książkę, dziś jako 19 latek w dorobku pisarskim ma kolejną wydaną książkę i plany na przynajmniej dwie kolejne. Pisanie książek było jednym z marzeń Tomka, wydanie ich kolejnym, zawsze też marzył by skoczyć ze spadochronem, przebiec w ciągu doby dystans 70 km, zagrać w sztuce, nakręcić firmowy zwiastun swojej książki...oczywiście marzenia te już zrealizował a nowych jest cała masa i z każdym dniem przybywa.

Tomek Sobania to typowy człowiek renesansu, pisarz, sportowiec, wkrótce aktor, filozof i bardzo sympatyczny, pełny życzliwości młody człowiek. Obok Tomka nie da się przejść obojętnie, o czym przekonali się uczestnicy czwartkowego spotkania.

Jak na spotkanie autorskie przystało był również czas na autografy, dedykacje i oczywiście selfie.

Galeria po kliknięciu w zdjęcie