Filia w Mińsku Mazowieckim | Biblioteka Pedagogiczna im. Heleny Radlińskiej w Siedlcach

Biblioteka Pedagogiczna w Mińsku Mazowieckim


Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 9:00-18:00
Wtorek: 9:00-18:00
Środa: 9:00-18:00
Czwartek: 12:00-18:00
Piątek: 9:00-18:00
Sobota: 9:00-15:00

 

Tel. (25) 740-50-48 ; tel./ fax: (25) 759-36-11

e-mail: minsk-maz@bpsiedlce.pl

 

Szanowni Czytelnicy! W wyjątkowej sytuacji (poza godzinami pracy biblioteki), zwracane książki można zostawić w Punkcie Informacji, na parterze Miejskiej Biblioteki Publicznej. Dziękujemy!

Do podbicia karty rozliczeniowej wymagany jest dowód osobisty i brak zaległości finansowych na koncie czytelnika w całej placówce.

     

 

 

                                 

czytaj dalej

Aktualności

"Czy znasz polskie legendy?" - konkurs

14 marca 2018 r. pracownik biblioteki uczestniczył w pracach komisji jurorskiej Międzyprzedszkolnego Konkursu "Czy znasz polskie legendy?"  w Szkole Podstawowej nr 2 w Mińsku Mazowieckim. 

czytaj dalej

Data publikacji: 14 marca 2018

Spotkanie z książką

marca gościłyśmy dzieci z Koła Bibliotecznego ze SP nr 2 w Mińsku Mazowieckim. Dzieci zwiedziły bibliotekę oraz uczestniczyły w "spotkaniu z książką". Celem zajęć było propagowanie i rozbudzanie zainteresowań czytelniczych uczniów.

czytaj dalej

Data publikacji: 06 marca 2018

Wartości w wychowaniu i nauczaniu - konferencja

27 lutego w naszej placówce odbyła się konferencja naukowa  pt. Wartości w wychowaniu i nauczaniu. Referaty wygłosili: prof. Andrzej Tyszka, dr Joanna Kubicka,  prof. Maria Ekiel-Jeżewska.
Organizatorzy: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, Biblioteka Pedagogiczna filia w Mińsku Mazowieckim i Prof. Maria Ekiel-Jeżewska.

czytaj dalej

Data publikacji: 09 lutego 2018

Egzamin ósmoklasisty w teorii i praktyce

Dnia 14 lutego 2018 r. w Bibliotece odbyły się warsztaty dla nauczycieli języka angielskiego na temat "Egzamin ósmoklasisty w teorii i praktyce" zorganizowane przez Karolinę Maliszewszką z Wydawnictwa Oxford University Press.

czytaj dalej

Data publikacji: 02 lutego 2018

Wystawa Zimowy pejzaż

Wystawa prac uczestników zajęć artystycznych Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Mińsku Mazowieckim pt. „Zimowy pejzaż". Prezentowane prace wykonane zostały technikami: suchej pasteli, akwareli, haftem segmentowym. Zapraszamy!

czytaj dalej

Data publikacji: 17 stycznia 2018

Integracyjne Warsztaty Plastyczne w Bibliotece Pedagogicznej

7 grudnia z inicjatywy PŚDS odbyły się Integracyjne Warsztaty Plastyczne pt. " Zimowe inspiracje - ozdoby świąteczne". W spotkaniu wzięli udział mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Kątach oraz uczestnicy Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Mińsku Mazowieckim. Po spotkaniu zorganizowano wystawę  w Galerii Biblioteki Pedagogicznej.

 

czytaj dalej

Data publikacji: 18 grudnia 2017


Informacja oświatowaPatronat Roku 2018

Prawa Kobiet

Powstanie Wielkopolskie

Arcybiskup Ignacy Tokarczuk

Irena Sendler

Zbigniew Herbert

Konfederacja Barska

Jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości