Aktualności

Ocalić od zapomnienia...

W okresie ferii prezentujemy czytelnikom prace uczniów z trzech edycji konkursów historycznych organizowanych przez naszą bibliotekę pt. Ocalić od zapomnienia.
Data publikacji: 07 lutego 2020

Magiczna książka

Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła. Proponujemy rodzicom i pedagogom wspaniałą zabawę z dziećmi i pięknymi "magicznymi książkami" ze zbiorów naszej biblioteki. Przedszkola i szkoły zapraszamy na zajęcia, a dzieci do 6 lat z rodzicami do udziału w projekcie "Mała książka - wielki człowiek". Każde dziecko z roczników 2013-2016, którego rodzic zapisze się do biblioteki otrzyma - Wyprawkę Czytelniczą.
Data publikacji: 04 lutego 2020

Warsztaty metodyczne dla nauczycieli

31 stycznia w naszej placówce odbyły się warsztaty MSCDN dla nauczycieli nt efektywnej komunikacji interpersonalnej nauczyciel-rodzic.
Data publikacji: 31 stycznia 2020

Przedszkolaki poznają symbole i tradycje

31 stycznia  sześciolatki z grupy 0 c z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Mińsku Mazowieckim wraz z opiekunami uczestniczyły w interaktywnych zajęciach inspirowanych wystawą świąteczną. 
Data publikacji: 31 stycznia 2020

Książki dla małych czytelników

28 stycznia bibliotekę odwiedziły sześciolatki z grupy 0 d z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Mińsku Mazowieckim wraz z opiekunami. 
Data publikacji: 28 stycznia 2020

Spotkanie z magiczną książką

24 stycznia z wizytą do biblioteki przybyły pięciolatki z Miejskiego Przedszkola nr 1 w Mińsku Mazowieckim wraz z opiekunami.
Data publikacji: 24 stycznia 2020

Młodzież z ZSE w bibliotece

22 stycznia w naszej bibliotece gościliśmy uczniów klasy I Technikum/logistyk z ZSE w Mińsku Mazowieckim.
Data publikacji: 22 stycznia 2020

Wystawa pokonkursowa

Zapraszamy na wystawę prac konkursowych dzieci z kl. 0-3 Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Mistowie. Konkurs odbył się z okazji "Dnia Misia" pod kierunkiem pani Manueli Wajs. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy plastycznej w dowolnej technice przedstawiającej postać ulubionego misia - bohatera literatury dziecięcej.

Data publikacji: 16 stycznia 2020

Świąteczne symbole bożonarodzeniowe

8 stycznia naszą bibliotekę odwiedziły pięciolatki z Miejskiego Przedszkola nr 1 w Mińsku Mazowieckim wraz z opiekunami, rozpoznawały symbole świąteczne i zwiedziły wystawę "100 lat pocztówki bożonarodzeniowej". 
Data publikacji: 08 stycznia 2020

Świąteczne opowieści bożonarodzeniowe

11 grudnia odwiedziły naszą bibliotekę czterolatki z Przedszkola Miejskiego nr 4 w Mińsku Mazowieckim wraz z opiekunami.
Data publikacji: 13 grudnia 2019
poprzednia   123456789 ..... 19   następna >