Gala Powiatowych Konkursów

Data publikacji: 31 maja 2019

W dniu 27.05.2019 r. w siedzibie Biblioteki Pedagogicznej w Mińsku Mazowieckim odbyło się podsumowanie III Powiatowego Konkursu Literackiego dla dzieci i młodzieży "Moje ślady w przyszłości, czyli Powiat Miński za 20 lat". Na konkurs zgłoszono prace w następujących kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe kl. IV-VI, szkoły podstawowe kl. VII-VIII i III gimnazjum.

Jury - w składzie: Stanisława Gujska - przewodnicząca, Iwona Krasuska, Grażyna Zajdel- Padzik,  Anna Popławska wyłoniło laureatów i wyróżniło następujące osoby:

 

  • kl. IV-VI szk. podst.

miejsce

imię i nazwisko

kl.

szkoła

opiekun

    1         

 

Zofia Kurowska

Vc

 SP w Kałuszynie

Monika Marciniak

    2

 

Anita Sekuła

IVb

SP w Latowiczu

Marta Delega

    3

 

Natalia Konowrocka

VI

PSP w Grzebowilku

Magdalena Piętka

wyróżn

   

Igor Fijołek

IVa

SP w Latowiczu

Marta Delega

wyróżn

 

Jakub Ziółkowski

Va

SP w Janowie

Marzena Jackiewicz

 

  • kl. VII-VIII szk. podst. i III gimnazjum

Miejsce

 

imię i nazwisko

kl.

szkoła

opiekun

     1

Andżelika Chrzanowska

III Gim

SP w Dębem Wielkim

Bożena                Caban-Drzewińska

     1

Anna Pachnik

III Gim

SP nr 4 w Mińsku Maz.

Grażyna Kałczewiak

     2

Malwina Barcikowska

III Gim

PSP w Żakowie

Teresa Dydek

     2

Wiktoria Kaźmierczak

VIIb

SP w Kałuszynie

Monika Marciniak

     3

Oliwia Grzyb

III Gim

PSSP w Mińsku Maz.

Diana                  Gajc-Piatkowska

wyróżn

Dominika Kupiec

VIII

SP w Mlęcinie

Katarzyna Rek

wyróżn

 Maria Miąsek

VIIIa

PSSP w Mińsku Maz.

Małgorzata Bochyńska

 

 

W dniu 22.05.2019 r. w siedzibie Biblioteki Pedagogicznej w Mińsku Mazowieckim odbyło się podsumowanie Powiatowego Konkursu Plastycznego "Moje ślady w przyszłości, czyli Powiat Miński za 20 lat. Konkurs obejmował następujące kategorie wiekowe: szkoły podstawowe kl. I-III, szkoły podstawowe kl. IV-VI, szkoły podstawowe kl. VII-VIII i III gimnazjum, szkoły ponadpodstawowe i in.

Jury - w składzie: Jadwiga Bajorek - przewodnicząca, Barbara Szczepanik, Anna Popławska wyłoniło laureatów i wyróżniło następujące osoby:

 

  • klasy I-III szk. podst.

miejsce

imię i nazwisko

kl.

szkoła

opiekun

     I

 

ALICJA SKAWREK

II

SP WICIEJÓW

Marzena Niczyporuk

    II

 

ALEKSANDRA GAŃKO

IIIb

ZS-P NR 1 w MIŃSKU MAZ.

Małgorzata Szczygielska-Kluska

   III

 

MICHAŁ SABAK

II

SP WICIEJÓW

Marzena Niczyporuk

 

  • kl. IV-VI szk. podst.

miejsce

imię i nazwisko

kl.

szkoła

opiekun

 

     I

MARCELINA GWIZADAŁA

IVb

PSSP w MIŃSKU MAZ.

Zofia Zadrożna

 

    II

JAN JARZYNA

IVa

SP JANÓW

Violeta Boguszewska

 

    II

NORBERT ŁUKASIEWICZ

Va

SP NR 1 w MIŃSKU MAZ.

Ewa Pszczółkowska

 

    W

JULIA CUDNA

VI

SP ŁADZYŃ

Dorota Cudna                   

 

    W

NINA SZCZEPANKOWSKA

IVb

PSSP w MIŃSKU MAZ.

Zofia Zadrożna

 

    W

MAKSYMILIAN MAJCHRZAK

V

SP WICIEJÓW

Marzena Niczyporuk

 

  • kl. VII-VIII szk. podst. i III gimnazjum

Miejsce

 

imię i nazwisko

kl.

szkoła

opiekun

    I

JULIA PACHNIK

VIIa

SP NR 4w MIŃSKU MAZ.

Beata Zdankowska-Wasążnik

   II

MAGDALENA  RUTA

VIII

SP w PUSTELNIKU

Iwona Żmudzin

   II

ANNA PACHNIK

IIIt

SP NR 4 w MIŃSKU MAZ.

Beata Zdankowska-Wasążnik

  W

DAMIAN WĄSOWSKI

VIIb

SP KAŁUSZYN

Wanda Stryczyńska

 

 szk. ponadpodst. i in.

 

Miejsce

 

imię i nazwisko

kl.

szkoła

opiekun

  W

WIKTOR BIERNACKI

IB

ZSS w IGNACOWIE  PdP

Mariola Krajewska

  W

KONRAD SADOCH

IB

ZSS w IGNACOWIE  PdP

Mariola Krajewska

 

Organizatorzy przyznali wyróżnienie za ciekawą interpretację tematu dla  ŁUCJI KOSIŃSKIEJ -  uczennicy III kl. Gimn ze SP W Janowie za pracę  „Apokalipsa".