WYSTAWA TROPEM BOHATERÓW KSIĄŻEK ASTRID LINDGREN

Pokonkursowa wystawa prac plastycznych  „TROPEM BOHATERÓW KSIĄŻEK ASTRID LINDGREN" zorganizowana przez Szkołę Podstawową nr 5 w Mińsku Mazowieckim w Galerii Biblioteki.

MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY „TROPEM BOHATERÓW KSIĄŻEK ASTRID LINDGREN"

Protokół z posiedzenia Jury w dniu 20.11.2017

            Na konkurs wpłynęło 188 prac z wszystkich mińskich szkół  podstawowych w czterech   kategoriach:

  • kategoria I dzieci od 6 do 7 lat (32 prace)
  • kategoria II dzieci od 8 do 10 lat (90 prac)
  • kategoria III dzieci od 11 do 14 lat (22 prace)
  • kategoria IV prace rodzinne (44 prace)

            Najczęściej pojawiającym się w pracach bohaterem była Pippi oraz Dzieci z Bullerbyn.

Jury w składzie:

            Anna Popławska - przewodnicząca - Kierownik Biblioteki Pedagogicznej w Mińsku Mazowieckim

            Elżbieta Kłos - Kierownik Świetlicy Szkolnej w Szkole Podstawowej nr 5

            Katarzyna Chłopik - nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 5

            Beata Kossakowska - nauczyciel bibliotekarz w Szkole Podstawowej nr 5

przyznało następujące nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach:

Kategoria I : 

            I miejsce - Franciszek Kontraktowicz - SP nr 5 klasa I     

            II miejsce - Filip Perzanowski SP nr 5 klasa „0"           

            III miejsce - Lena Ślusarczyk SP nr 5 klasa I

            Wyróżnienie -  Dominik Parol SP nr 5 klasa I

                                    Kamila Polkowska  SP nr 5 klasa „ 0"

 

Kategoria II:

            I miejsce - Filip Zembek - SP nr 2 klasa III

            II miejsce - Karol Krasnodębski - SP nr 5 klasa IV

                                   Maja Kamińska  - Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa im. św.  Dominika Savio klasa III

             III miejsce - Martyna Kozłowska  - SP nr 5 klasa IV

            Wyróżnienie -  Patrycja Domachowska - SP nr 5 klasa III

                                    Oliwia Szymborska - SP nr 5 klasa IV

 

Kategoria III:

            I miejsce - Kamil Byczek - SP nr 5 klasa V

            II miejsce - Julia Janiszewska - SP nr 5 klasa VI

                                 Jakub Ratyński - Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa im. św.  Dominika Savio klasa V

             III miejsce - Oliwer Bołtowicz - SP nr 5 klasa V

             Wyróżnienia- Marcin Mikołajczyk - SP nr 5 klasa VI

                                    Agata Domańska - SP nr 5 klasa VII

 

Kategoria IV rodzinna prace plastyczne:

            I miejsce - Michał Sołowiej - SP nr 2 klasa III

            II miejsce - Kamila Rybak - SP nr 5 klasa III 

            III miejsce - Amelia Duszyńska - SP nr 1 klasa „0"

 Kategoria IV rodzinna kukiełki:

             I miejsce - Joanna Jackiewicz - SP nr 3 /Gimnazjum Miejskie nr 2 im. Jana Pawła II/ klasa VII

            II miejsce - Agata Miąsek - SP nr 5 klasa I

                                Dominik Parol- SP nr 5 klasa I

            III miejsce - Bartosz Żyłka - SP nr 5 klasa IV

                                 Tymon Samulik - Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa im. św. Dominika Savio  klasa  I

                                  Maja Domagalska - SP nr 5 klasa I

            Wyróżnienie: Maja Okoła - SP nr 6 klasa III

                                   Urszula Maruszak - SP nr 5 klasa III

                                   Wiktoria Golcew - SP nr 5 klasa I

                                   Amelia Gałązka - SP nr 5 klasa III

                                   Wiktoria Dybowska - Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa im. św. Dominika Savio klasa II

                                   Ewelina Baran - SP nr 5 klasa I

                        Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy