Rozstrzygnięcie konkursu

Data publikacji: 15 listopada 2018


    

 

         
 
 
 
 
 
 

100 rocznica odzyskania niepodległości w moich oczach - konkurs plastyczny

 

Klasy I-III

I miejsce

Adrian Chodowiec - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Sokołowie Podlaskim

Gabriela Lachowska - Zespół Oświatowy w Grochowie

II miejsce

Łucja Szymańczuk
- Szkoła Podstawowa w Kosowie Lackim

Natalia Nasiłowska - Zespół Oświatowy w Nowej Wsi

III miejsce

Anna Skrzeczkowska
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokołowie Podlaskim

Wyróżnienia

Mateusz Sawicki -  Publiczna Szkoła Podstawowa w Wyrozębach -Podawcach

Paula Kisielińska - Zespół Oświatowy w Grochowie

Stanisław Chmielewski -Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Sokołowie Podlaskim

Małgorzata Bielecka - Zespół Oświatowy w Nowej Wsi

Amelia Osińska - Szkoła Podstawowa nr 3 w Sokołowie Podlaskim



Klasy IV-VI

I miejsce

Czarek Derkacz
- Zespół Oświatowy w Bielanach

II miejsce

Gabriela Wysocka
- Zespół Oświatowy w Nowej Wsi

Amelia Jaroszewska - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Sokołowie Podlaskim

Natalia Stańczuk - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokołowie Podlaskim

Matylda Onyśk - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Sokołowie Podlaskim

III miejsce

Aleksandra Dmowska - Zespół Oświatowy w Rozbitym Kamieniu

Otylia Grelik - Zespół Oświatowy w Skibniewie


Wyróżnienia

Julia Oleszczuk
- Szkoła Podstawowa w Zembrowie

Amelia Trzcińska - Zespół Oświatowy w Bielanach

Wiktoria Lachowska - Zespół Oświatowy w Grochowie

Jakub Osiński - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Sokołowie Podlaskim

Katarzyna Laskowiecka - Szkoła Podstawowa w Kosowie Lackim

Julian Olszewski - Zespół Oświatowy w Grochowie

Nikola Toczyska - Zespół Oświatowy w Nowej Wsi

Krzysztof Derkacz - Zespół Oświatowy w Bielanach

Jakub Pawluk - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Sokołowie Podlaskim

Natalia Siemieniuk - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokołowie Podlaskim



Gimnazja / Klasy VII-VIII

I miejsce

Magdalena Lipka - Publiczna Szkoła Podstawowa w Wyrozębach -Podawcach

Julia Pytlak - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Sokołowie Podlaskim

II miejsce

Natalia Paczóska
- Publiczne Gimnazjum nr 1 w Grochowie

Martyna Bachmura - Zespół Oświatowy w Rozbitym Kamieniu

Dominika Wesołowska - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokołowie Podlaskim

III miejsce

Diana Zawadzka
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Sokołowie Podlaskim

Karolina Ajdys - Publiczne Gimnazjum w Kosowie Lackim

Monika Bielińska - Zespół Oświatowy w Rozbitym Kamieniu

Wyróżnienia

Paulina Józwiak
- Zespół Szkół w Ceranowie

Ewelina Laskowiecka - Szkoła Podstawowa w Kosowie Lackim

Roksana Soszyńska
- Zespół Oświatowy w Rozbitym Kamieniu


Szkoły Średnie / Dorośli

I miejsce

Eliza Księżopolska
- Zespół Szkół nr 1 w Sokołowie Podlaskim

Anna Kańkowska - Rogala

II miejsce

Mariola Zduniak
- Środowiskowy Dom Samopomocy w Sokołowie Podlaskim

Wyróżnienia

Agnieszka Bednarczyk
- Środowiskowy Dom Samopomocy w Sokołowie Podlaskim

Krzysztof Jóźwiak - Środowiskowy Dom Samopomocy w Sokołowie Podlaskim