Aktualności

ZAPRASZAMY NA GRĘ MIEJSKĄ

Z okazji okrągłej rocznicy Odzyskania Niepodległości zapraszamy do wzięcia udziału w grze miejskiej. Szczegóły poniżej. Kartę udziału w grze można wydrukować ze strony lub pobrać w lokalu biblioteki. Zapraszamy
Data publikacji: 05 listopada 2018

NAGRODY WRĘCZONE

 

 

3 czerwca podczas IV Festynu Rodzin Zastępczych zostały wręczone nagrody finalistom konkursu na projekt "Symbolu Wdzięczności". Festyn został zorganizowany przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Węgrowie. Gratulujemy zwycięzcy oraz wyróżnionym. 

Data publikacji: 05 czerwca 2018

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY

Biblioteka Pedagogiczna w Węgrowie oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie ogłasza wyniki konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży na opracowanie znaku graficznego "SYMBOLU WDZIĘCZNOŚCI":

Decyzją komisji zwycięzcą został Jakub Orzeł - autor pracy pt. "GERBERUS". Wyróżnienia przyznano Wiktorii Rydzewskiej oraz Michałowi Aponyukowi. Uroczyste wręczenie nagród laureatom odbędzie się 3 czerwca podczas IV Festynu Rodzin Zastępczych.

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM!!!

Protokół konkursu poniżej

Data publikacji: 29 maja 2018

WYSTAWA OBRAZÓW

Z okazji Dnia Bibliotekarza 8 maja zostanie uroczyście otwarta wystawa obrazów regionalnej artystki Pani Wiesławy Kowalczyk. Zapraszamy nauczycieli-bibliotekarzy na to wydarzenie, które rozpocznie się o godz. 11.00. 

Data publikacji: 07 maja 2018

OGŁASZAMY KONKURS

Dzieci i młodzież zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na opracowanie znaku graficznego "SYMBOLU WDZIĘCZNOŚCI". Wszelkie informacje oraz regulamin poniżej. Zapraszamy serdecznie. Nagrody czekają
Data publikacji: 26 kwietnia 2018

SPOTKANIE AUTORSKIE Z PANIĄ MAŁGORZATĄ GUTOWSKĄ-ADAMCZYK

 

 

 

8 marca na spotkanie autorskie przyjechała do nas Pani Małgorzata Gutowska-Adamczyk - autorka Cukierni pod Amorem.

Data publikacji: 10 marca 2018

WYCIECZKA DO WARSZAWY

 

 

20 grudnia wraz z finalistami konkursu "Jesień dary lasu niesie" i ich opiekunami uczestniczyliśmy w wycieczce do Warszawy zorganizowanej przez Ministerstwo Środowiska. 

Data publikacji: 04 stycznia 2018

Informatyzacja bibliotek pedagogicznych na Mazowszu


Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że Zarząd Województwa Mazowieckiego podjął uchwałę ws. przystąpienia Województwa Mazowieckiego do projektu,

" Informatyzacja bibliotek pedagogicznych na Mazowszu."

Data publikacji: 04 grudnia 2017

SZKOLENIE DLA RODZICÓW

 

 

 

15 listopada przeprowadziłyśmy szkolenie dla rodziców klas czwartych w Szkole Podstawowej Nr 3 w Łochowie. Przedstawiłyśmy  aktualny stan czytelnictwa dzieci i młodzieży w Polsce oraz zaproponowałyśmy rodzicom co mogą zrobić aby zachęcać dzieci do sięgania po książkę. Dziękujemy dyrekcji i Pani Elżbiecie Kondruś za zaproszenie i miłe przyjęcie. 

Data publikacji: 16 listopada 2017

NAGRODY ROZDANE

 

 

 29 października podczas uroczystości IX Hubertusa Węgrowskiego rozdano nagrody finalistom konkursu "Jesień dary lasu niesie".  A wręczali je minister środowiska Jan Szyszko, dyrektor generalny Lasów Państwowych Konrad Tomaszewski oraz Sebastian Michalski - pracownik Nadleśnictwa Łochów.
Wszystkie prace można oglądać w lokalu biblioteki przez cały listopad. Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy za rok.

Data publikacji: 03 listopada 2017
poprzednia   123456789 ..... 11   następna >