Aktualności

KONFERENCJA NA TEMAT AGRESJI

 

 

23 marca 2017  gościliśmy w Starostwie Powiatowym na konferencji dotyczącej "Agresji wśród dzieci i młodzieży". Przygotowaliśmy na ten dzień wystawę książek oraz bibliografię dotyczącą szeroko pojętego tematu agresji i przemocy. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie

Data publikacji: 23 marca 2017

ODWIEDZINY MŁODZIEŻY Z I LO W WĘGROWIE

 

 

23 marca 2017 r. gościliśmy kolejną klasę z Liceum w ramach wspierania szkół w propagowaniu rozwoju czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. Młodzież zapoznała się z działalnością naszej placówki, regulaminem i z zasadami korzystania z księgozbioru. Mamy nadzieję, że zyskamy nowych czytelników. Grupę oprowadzała Pani Marta.

Data publikacji: 23 marca 2017

UCZNIOWIE LICEUM Z WIZYTĄ W BIBLIOTECE

 

 

Dzisiaj 20 marca gościliśmy w bibliotece dwie klasy z I Liceum Ogólnokształcącego w Węgrowie. Młodzież zapoznała się z miejscem i działalnością naszej placówki. Dziękujemy Pani Uli Roguskiej za propagowanie czytelnictwa wśród młodzieży

Data publikacji: 20 marca 2017

DZIECI Z PRZEDSZKOLA NR 3 W BIBLIOTECE

 

 

27 lutego odwiedziło nas ok. 50 dzieci z Przedszkola Nr 3 w Węgrowie. Koleżanka Monika Mieczkowska zabrała maluchów w "magiczną podróż po literaturze". Dzieci z uwagą słuchały i żywo reagowały podczas wspólnej zabawy. Zapraszamy przedszkolaków z innych placówek. Zdjęcia można obejrzeć w galerii. 

Data publikacji: 28 lutego 2017

UCZNIOWIE Z ZESPOŁU SZKÓŁ Z OSTRÓWKA W BIBLIOTECE

 

 

9 lutego odwiedziło nas ok. 50 uczniów wraz z opiekunami z Zespołu Szkół w Ostrówku. Dzieci zwiedziły bibliotekę, zapoznały się z miejscem, księgozbiorem, katalogiem kartkowym i elektronicznym.

Data publikacji: 13 lutego 2017

UCZNIOWIE I LO W BIBLIOTECE

 

 

3 lutego odwiedziła nas grupa uczniów z I Liceum Ogólnokształcącego w Węgrowie. Młodzież zapoznała się z miejscem, księgozbiorem, działalnością biblioteki oraz zasadami korzystania.

Data publikacji: 10 lutego 2017

JAK ROZWIJAĆ CZYTELNICTWO WŚRÓD DZIECI I MŁODZIEŻY?


 
 
4 stycznia 2017 roku w Szkole Podstawowej w Górkach Grubakach odbyła się Rada Pedagogiczna dotycząca czytelnictwa.
Data publikacji: 09 lutego 2017

JAK ROZWIJAĆ CZYTELNICTWO WŚRÓD DZIECI I MŁODZIEŻY?

 

 

 W związku z priorytetem MEN związanym z rozwojem czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży uczestniczymy w konferencjach organizowanych dla rodziców i rad pedagogicznych. 

Data publikacji: 22 grudnia 2016

KONFERENCJA W STAROSTWIE

 

 

Już po raz kolejny prezentowaliśmy nasz księgozbiór na konferencji zorganizowanej w Starostwie Powiatowym w Węgrowie przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną. Konferencja odbyła się 24 listopada a dotyczyła Przemocy. Na konferencję oprócz pakietu książek przygotowaliśmy bibliografię. Dziękujemy Poradni oraz Starostwu za zaproszenie.

Data publikacji: 22 grudnia 2016

UROCZYSTE ROZDANIE NAGRÓD FINALISTOM KONKURSU "PIĘKNO PODLASIA W OBIEKTYWIE"

 

 

Biblioteka Pedagogiczna w Węgrowie przy  współpracy Nadleśnictwa Łochów oraz Parafii Św. Ojca Pio w Węgrowie zorganizowała konkurs fotograficzny dla dzieci i młodzieży "Piękno Podlasia w obiektywie". Uroczyste rozdanie nagród odbyło się 23 października 2016 r. podczas obchodów VIII Węgrowskiego Hubertusa. Wszystkim finalistom i uczestnikom gratulujemy. Pokonkursową wystawę prac można oglądać w lokalu biblioteki. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Data publikacji: 02 listopada 2016
poprzednia   12345678   następna >