III POWIATOWY KONKURS CZYTELNICZY DLA KLAS III-VI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH ROZSTRZYGNIĘTY

Data publikacji: 21 maja 2013

 

Wyniki Konkursu

 

W KATEGORII KL. III

 

Nagrody otrzymują:

 

 

Lokata

Imię i nazwisko ucznia

Szkoła

Nauczyciel prowadzący

Liczba zdobytych punktów

I miejsce

Patryk Dudziński

Szkoła Podstawowa Nr 3

im. Marii Konopnickiej

w Łochowie

Elżbieta Kondruś

62

II miejsce

Adrianna Przesmycka

Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II w Węgrowie

Dorota Snopczyńska

61

II miejsce

Gabriela Adamczuk

Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II w Węgrowie

Iwona Dąbrowska

61

II miejsce

Patrycja Skibińska

Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Korytnicy

Teresa Skolimowska

61

III miejsce

Kuba Gadomski

Szkoła Podstawowa Nr 3

im. Marii Konopnickiej

w Łochowie

Elżbieta Kondruś

60

III miejsce

Maciej Roguski

Szkoła Podstawowa w Pniewniku

Grażyna Laskowska

60

 

 

Dyplom Laureata III Powiatowego Konkursu Czytelniczego otrzymują:

 

Imię i nazwisko ucznia

Szkoła

Nauczyciel prowadzący

Liczba zdobytych punktów

Aneta Zalewska

Szkoła Podstawowa w Pniewniku

Grażyna Laskowska

59

Klaudia Połaska

Szkoła Podstawowa w Pniewniku

Grażyna Laskowska

59

Antoni Lipka

Szkoła Podstawowa Nr 3

im. Marii Konopnickiej

w Łochowie

Elżbieta Kondruś

59

Krzysztof Michalik

Szkoła Podstawowa Nr 3

im. Marii Konopnickiej

w Łochowie

Elżbieta Kondruś

59

Dawid Rychlik

Szkoła Podstawowa w Ogrodnikach

Ewa Kowalczyk

59

Kacper Borkowski

Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Liwie

Barbara Żurawicka

59

 

W KATEGORII KL. IV

 

Nagrody otrzymują:

 

Lokata

Imię i nazwisko ucznia

Szkoła

Nauczyciel prowadzący

Liczba zdobytych punktów

I miejsce

Grzegorz Siwek

Szkoła Podstawowa w Grabinach

Ewa Smolewska

73

II miejsce

Ewelina Gęsina

Samorządowa Szkoła Podstawowa w Starejwsi

Urszula Steć

72

II miejsce

Karolina Koralewska

Szkoła Podstawowa w Kołodziążu

Zofia Kowalczyk

72

III miejsce

Aleksandra Chrupek

Samorządowa Szkoła Podstawowa w Zającu

Hanna Domańska

71

 

Dyplom Laureata III Powiatowego Konkursu Czytelniczego otrzymuje:

 

Imię i nazwisko ucznia

Szkoła

Nauczyciel prowadzący

Liczba zdobytych punktów

Olga Szumińska

Szkoła Podstawowa im. Edwarda Szymańskiego w Stoczku

Hanna Gąsior

70

 

W KATEGORII KL. V - VI

Nagrody otrzymują:

 

 

Lokata

Imię i nazwisko ucznia

Szkoła

Nauczyciel prowadzący

Liczba zdobytych punktów

I miejsce

Weronika Wąsowska

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Węgrowie

Agnieszka Komorowska

77

I miejsce

Maria Soszyńska

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Węgrowie

Agnieszka Komorowska

77

I miejsce

Julia Miklaszewska

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Węgrowie

Anna Adamczuk

77

II miejsce

Paulina Górska

Szkoła Podstawowa im. ks.bp. Franciszka Jaczewskiego w Górkach Grubakach

Urszula Matusik – Bujalska

75

II miejsce

Aleksandra Grabowska

Szkoła Podstawowa w Kalinowcu

Rafał Żywczyński

75

III miejsce

Antonina Adamyan – Lis

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Węgrowie

Anna Adamczuk

74

 

Dyplom Laureata III Powiatowego Konkursu Czytelniczego otrzymują:

 

Imię i nazwisko ucznia

Szkoła

Nauczyciel prowadzący

Liczba zdobytych punktów

Michał Ciesielski

Szkoła Podstawowa im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Toporze

Mariola Dawidowska

72

Jakub Kokoszka

Szkoła Podstawowa im. ks. bp. Franciszka Jaczewskiego w Górkach Grubakach

Urszula Matusik – Bujalska

72

 

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i ich nauczycielom.

Komisja  III  Powiatowego Konkursu Czytelniczego