Aktualności | Czasopisma metodyczne dla nauczycieli przyrody i biologii | Biblioteka Pedagogiczna im. Heleny Radlińskiej w Siedlcach

Aktualności

Spotkanie z bohaterami znanych bajek

15 maja przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 9 w Siedlcach uczestniczyły w zajęciach pt. Bohaterowie bajek w bibliotece.
Data publikacji: 17 maja 2018

Spotkanie z książką

15 maja na zajęcia edukacyjne Spotkanie z książką przyszły do biblioteki dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 13 im. Doroty Gellner i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego w Siedlcach. Zajęcia odbyły się w Tygodniu Bibliotek.
Data publikacji: 16 maja 2018

Spotkanie z książką

9 maja i 14 maja na zajęcia edukacyjne Spotkanie z książką przyszły do biblioteki dzieci z dwóch grup z Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 20 w Siedlcach wraz z nauczycielami.
Data publikacji: 14 maja 2018

Teatrzyk kamishibai

14 maja odwiedzili nas uczniowie klasy I ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Siedlcach. Dzieci poznały wywodzący się z Japonii teatrzyk kamishibai.
Data publikacji: 14 maja 2018

Rower Walentynki - teatrzyk kamishibai

14 maja odwiedziła nas grupa 5-latków z Miejskiego Przedszkola nr 13 w Siedlcach. Dzieci poznały wywodzący się z Japonii teatrzyk kamishibai.
Data publikacji: 14 maja 2018

Antarktyda - kraina pingwinów - zajecia edukacyjne

11 maja uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Siedlcach uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych - Antarktyda kraina pingwina cesarskiego.
Data publikacji: 13 maja 2018

Magiczna chemia

Magiczna chemia to zajęcia przygotowane w ramach obchodów Tygodnia Bibliotek dla uczniów szkół podstawowych. Odbyły się one 11 maja. Zajęcia poprowadzili studenci II i V roku chemii z Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach.
Data publikacji: 13 maja 2018

Bajki animowane

11 maja w auli przy bibliotece odbyła się prelekcja Bajki animowane naszych rodziców i dziadków. Wykład poprowadził Pan dr Rafał Dmowski kierownik Archiwum Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach.
Data publikacji: 11 maja 2018

Zrozumieć autyzm - konferencja

10 maja odbyła się konferencja Zrozumieć autyzm - dylematy edukacji włączającej, praktyczne aspekty terapii zorganizowana przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Siedlcach.
Data publikacji: 11 maja 2018

Rzeka Wisła w legendach

Rzeka Wisła w legendach była tematem zajęć edukacyjnych przeprowadzonych 10 maja w bibliotece dla uczniów klasy I ze Szkoły Podstawowej w Pruszynie.
Data publikacji: 11 maja 2018