Aktualności

Czasopisma metodyczne dla nauczycieli przyrody i biologii

Zachęcamy do korzystania z czasopism przeznaczonych dla nauczycieli przyrody i biologii. Zawsze możecie Państwo zamówić skan interesującego Was artykułu na swój adres e-mailowy.
Data publikacji: 20 listopada 2018

Uroczyste Forum Ósemkowiczów

17 listopada w auli przy naszej bibliotece odbyło się Uroczyste Forum Ósemkowiczów z okazji 80-lecia powstania dawnej Szkoły Podstawowej nr 8 przy ul. Mireckiego w Siedlcach.
Data publikacji: 19 listopada 2018

Jesienne drzewo – zajęcia plastyczne w bibliotece

16 listopada naszymi gośćmi była sympatyczna grupa dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 23 w Siedlcach wraz z opiekunami.
Data publikacji: 19 listopada 2018

O Sienkiewiczu w bibliotece

15 listopada na zajęcia edukacyjne o Henryku Sienkiewiczu przyjechali uczniowie klasy VII ze Szkoły Podstawowej im. Bohdana Arcta w Kotuniu. Data wizyty zbiegła się z 102. rocznicą śmierci polskiego noblisty.
Data publikacji: 16 listopada 2018

Legenda o Jacku - zajęcia edukacyjne dla dzieci z siedleckich przedszkoli

W listopadzie gościliśmy w bibliotece przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola nr 6 i Niepublicznego Przedszkola 11 Krasnoludków w Siedlcach.
Data publikacji: 15 listopada 2018

Przedszkolaki poznają bibliotekę oraz magiczny świat książki

8 listopada gościliśmy 3-latki z Przedszkola Niepublicznego Akademia Młodego Człowieka. Dzieci wybrały się wspólnie z bibliotekarzami w podróż po bibliotece.
Data publikacji: 13 listopada 2018

PUS - warsztaty dla nauczycieli

8 listopada w naszej bibliotece we współpracy z Samorządowym Centrum Doskonalenia i Doradztwa Nauczycieli reprezentowane przez doradcę metodycznego Panią Józefę Jóźwik zorganizowano warsztaty PUS, czyli "Pomyśl - Ułóż - Sprawdź" na temat Nauka poprzez zabawę - skuteczne wspieranie procesu edukacji dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.
Data publikacji: 09 listopada 2018

Kocham Polskę - zajęcia dla przedszkolaków

5 i 8 listopada gościliśmy w naszej placówce grupy dzieci 4-letnich i 5-letnich z Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 20 w Siedlcach wraz opiekunami. Temat zajęć, Kocham Polskę, związany był ze zbliżającym się Świętem Odzyskania przez Polskę Niepodległości.
Data publikacji: 08 listopada 2018

Jesienny krajobraz – zajęcia plastyczne w bibliotece

5 listopada odwiedzili naszą placówkę uczniowie z klasy I Szkoły Podstawowej nr 1 w Siedlcach wraz z opiekunami.
Data publikacji: 07 listopada 2018

Spotkanie z Michałem Zawadką

30 października w naszej bibliotece odbyło się spotkanie dla młodzieży z Michałem Zawadką - aktorem, konferansjerem, lektorem, autorem książek motywacyjnych i społecznych dla dzieci i młodzieży, mówcą inspiracyjno-motywacyjny, członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, założycielem wydawnictwa Mind&Dream.
Data publikacji: 31 października 2018