Aktualności

Spotkanie z książką

6 marca na zajęcia edukacyjne Spotkanie z książką przyjechały do biblioteki dzieci ze Szkoły Podstawowej w Domanicach Kolonii wraz z nauczycielami.
Data publikacji: 07 marca 2019

Przedszkolaki w bibliotece

5 marca odwiedziły bibliotekę 4-latki z Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 20 w Siedlcach.
Data publikacji: 06 marca 2019

Lekcja historii w Szkole Podstawowej w Kotuniu

4 marca w Szkole Podstawowej im. Bohdana Arcta w Kotuniu odbyła się lekcja historyczna Miejsca pamięci walki o niepodległość Polski w okolicach Siedlec w latach 1794-1918 poprowadzona przez Pana Mirosława Chmielewskiego.
Data publikacji: 05 marca 2019

Bohaterowie bajek w bibliotece

28 lutego przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 20 w Siedlcach uczestniczyły w zajęciach pt. Bohaterowie bajek w bibliotece.
Data publikacji: 03 marca 2019

Warsztaty dla nauczycieli bibliotekarzy

9 stycznia w naszej bibliotece we współpracy z Samorządowym Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach reprezentowanym przez doradcę metodycznego Panią Danutę Tatarczak zorganizowano spotkanie nauczycieli bibliotekarzy w ramach projektu Akademia Nauczyciela Bibliotekarza - sieć współpracy i samokształcenia.
Data publikacji: 28 lutego 2019

Lekcja historii w bibliotece

27 lutego w bibliotece odbyła się lekcja historyczna Miejsca pamięci walki o niepodległość Polski w okolicach Siedlec w latach 1794-1918 poprowadzona przez Pana Mirosława Chmielewskiego.
Data publikacji: 27 lutego 2019

Szukając Marudka - teatrzyk kamishibai

26 lutego odwiedzili nas uczniowie klasy II ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Siedlcach. Dzieci poznały wywodzący się z Japonii teatrzyk kamishibai.
Data publikacji: 26 lutego 2019

Badam i doświadczam - eksperymenty przyrodnicze

26 lutego odbyły się warsztaty metodyczne Badam i doświadczam - dziecko w świecie eksperymentów przyrodniczych zorganizowane przez Panią Annę Dziedzinę z Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Siedlcach.
Data publikacji: 26 lutego 2019

Bezpieczna szkoła - konferencja

20 lutego odbyła się konferencja szkoleniowa dla dyrektorów, psychologów, pedagogów, nauczycieli i wychowawców Bezpieczna szkoła - nauczyciel wobec zachowań autodestrukcyjnych i autoagresywnych ucznia zorganizowana przez Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Siedlcach we współpracy z Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Siedlcach.

Data publikacji: 21 lutego 2019

Lekcje historyczne

Zachęcamy nauczycieli do skorzystania z lekcji historycznych o naszym regionie prowadzonych przez Pana Mirosława Chmielewskiego.


Data publikacji: 19 lutego 2019