Aktualności

Spotkanie z Michałem Zawadką

30 października w naszej bibliotece odbyło się spotkanie dla młodzieży z Michałem Zawadką - aktorem, konferansjerem, lektorem, autorem książek motywacyjnych i społecznych dla dzieci i młodzieży, mówcą inspiracyjno-motywacyjny, członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, założycielem wydawnictwa Mind&Dream.
Data publikacji: 31 października 2018

O Tuwimie w bibliotece

25 października do biblioteki przyjechali uczniowie klas I z Zespołu Placówek Oświatowych w Platerowie wraz z nauczycielami.
Data publikacji: 29 października 2018

Malujemy jesienne drzewa – zajęcia plastyczne w bibliotece

25 października naszymi gośćmi była sympatyczna grupa pięciolatków z Niepublicznego Przedszkola 11 Krasnoludków w Siedlcach wraz z opiekunami.

Data publikacji: 26 października 2018

Nasze podróże małe i duże - XX Festiwal Nauki i Sztuki

20 października w naszej bibliotece odbyła się III Sesja w ramach XX Festiwalu Nauki i Sztuki w Siedlcach zorganizowana we współpracy z Polskim Klubem Ekologicznym Koło "Podlasie" w Siedlcach.

Data publikacji: 22 października 2018

Barwy jesieni – zajęcia plastyczne w bibliotece

19 października gościliśmy w naszej placówce uczniów ze Szkoły Podstawowej „Żółty Latawiec" w Siedlcach wraz z opiekunami.
Data publikacji: 22 października 2018

Przedszkolak w świecie wartości

20 października odbył się kurs doskonalący Przedszkolak w świecie wartości, czyli poszukiwanie pozytywnych wartości i promowanie właściwego zachowania zorganizowany przez Panią Beatę Bentkowską z Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Siedlcach. Kurs skierowane był do nauczycieli wychowania przedszkolnego.
Data publikacji: 21 października 2018

Podglądamy środowisko naturalne - XX Sesja Festiwalu

18 października w ramach XX Festiwalu Nauki i Sztuki w Siedlcach w naszej bibliotece odbyła się XX Sesja zatytułowana Natura dla człowieka.

Data publikacji: 19 października 2018

Jesienny pejzaż – zajęcia plastyczne w bibliotece

17 października gościliśmy w naszej placówce sympatyczną grupę dzieci z Niepublicznego Przedszkola 11 Krasnoludków w Siedlcach wraz z opiekunami.
Data publikacji: 18 października 2018

Sprzątanie świata - Zbiórka telefonów komórkowych

W ramach międzynarodowej akcji ekologicznej: Sprzątnie Świata 2018 zapraszamy do  aktywnego uczestnictwa w XI edycji ogólnopolskiej akcji ekologicznej

ODDAJ ZUŻYTY TELEFON KOMÓRKOWY

TERMIN ZBIÓRKI: do 9 listopada 2018 r.

CO ZBIERAMY?: ZUŻYTE TELEFONY KOMÓRKOWE BEZ BATERII.
Stan techniczny telefonów nie ma żadnego znaczenia. Telefon nie musi być sprawny i może być uszkodzony bądź w częściach.

MIEJSCE ZBIÓRKI: Hol Biblioteki Pedagogicznej w Siedlcach ul. Asłanowicza 2.

Data publikacji: 11 października 2018

Zagłosuj na naszą bibliotekę i pomóż wzbogacić nasze zbiory

Przystąpiliśmy do konkursu „200 książek do wygrania". Głosy może oddawać każdy co jedną minutę, po każdorazowym odświeżeniu strony konkursowej https://novaedita.com/konkurs/

Data publikacji: 10 października 2018