Aktualności

Andrzejki w bibliotece

Biblioteka zorganizowała trzy spotkania z dziećmi poświęcone zabawom Andrzejkowym. Zajęcia takie odbyły się 23 listopada oraz 27 i 28 listopada. Uczestniczyli w nich uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 oraz dwie grupy przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola Calineczka.
Data publikacji: 24 listopada 2017

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 12 w bibliotece

23 listopada odwiedziły bibliotekę dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 12 w Siedlcach, w programie wizyty było zwiedzanie siedziby biblioteki: wypożyczalni, czytelni oraz poznanie legendy o Jacku, siedleckim mocarzu.
Data publikacji: 23 listopada 2017

O Tadeuszu Kościuszce w bibliotece

22 listopada na zajęcia do biblioteki przyszli uczniowie klasy III Gimnazjum nr 1 w Siedlcach.
Data publikacji: 22 listopada 2017

Historia choinki i ozdób świątecznych, wykonywanie łańcucha choinkowego – zajęcia etnograficzno-plastyczne dla dzieci

21 listopada gościliśmy w bibliotece dzieci z Niepublicznego Przedszkola 11 Krasnoludków w Siedlcach razem z opiekunami.
Data publikacji: 21 listopada 2017

Spotkanie z bohaterami bajek

20 listopada gościłyśmy w naszej bibliotece wesołą grupę przedszkolaków z Akademii Maluszka. W zajęciach uczestniczyła Pani Marzena Kowalczuk - dyrektor biblioteki.
Dzieci przeniosły się do świata bajek.
Data publikacji: 20 listopada 2017

Spotkanie z magiczną książką

17 listopada do biblioteki przyjechali uczniowie z Zespołu Oświatowo-Wychowawczego w Strzale na zajęcia pt. Spotkanie z magiczną książką.
Data publikacji: 17 listopada 2017

Spotkanie z książką

17 listopada odbyły się zajęcia edukacyjne Spotkanie z książką dla uczniów klasy II Zespołu Oświatowo-Wychowawczego w Strzale.
Data publikacji: 17 listopada 2017

Spotkanie z podróżnikiem Piotrem Horzelą

16 listopada w ramach współpracy biblioteki ze szkołami, w naszej placówce, odbyło się spotkanie uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 w Siedlcach z podróżnikiem Piotrem Horzelą. Pan Piotr opowiadał o swoim dwuletnim pobycie na kontynencie afrykańskim w najmłodszym państwie świata - Sudanie Południowym.
Data publikacji: 17 listopada 2017

Edukacja zdrowotna na przedmiotach przyrodniczych

16 listopada odbyły się warsztaty metodyczne Organizacja i realizacja edukacji zdrowotnej na przedmiotach przyrodniczych zgodnie z wymogami nowej podstawy programowej od 2017 r. poprowadzone przez dr Grzegorza Wawreckiego z MSCDN Wydział w Siedlcach.
Data publikacji: 17 listopada 2017

Tadeusz Kościuszko Patron Roku 2017

16 listopada na zajęcia do biblioteki przyszli uczniowie klasy III Gimnazjum nr 1 w Siedlcach.
Data publikacji: 16 listopada 2017