Aktualności | Czasopisma metodyczne dla nauczycieli przyrody i biologii | Biblioteka Pedagogiczna im. Heleny Radlińskiej w Siedlcach

Aktualności

Spotkanie z książką

11 stycznia na zajęcia edukacyjne Spotkanie z książką przybyli do naszej biblioteki uczniowie klasy IV ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Siedlcach wraz z nauczycielką języka polskiego. Celem zajęć było propagowanie i rozbudzanie zainteresowań czytelniczych uczniów.
Data publikacji: 13 stycznia 2018

Spotkanie z książką

5 stycznia na zajęcia edukacyjne Spotkanie z książką przybyli do naszej biblioteki uczniowie klasy IV ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Siedlcach wraz z nauczycielką języka polskiego. Celem zajęć było propagowanie i rozbudzanie zainteresowań czytelniczych uczniów.
Data publikacji: 05 stycznia 2018

Spotkanie z magiczną książką

14 grudnia do biblioteki przyjechali uczniowie klasy IV a i IV b  z Zespołu Oświatowo-Wychowawczego w Strzale na zajęcia pt. Spotkanie z magiczną książką.
Data publikacji: 19 grudnia 2017

Zwyczaje świąteczne w wybranych krajach

O zwyczajach świątecznych w wybranych krajach dowiedzieli się uczniowie klasy II i III  ze Szkoły Podstawowej w Seroczynie oraz uczniowie klasy III ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Siedlcach, którzy przyszli na zajęcia edukacyjne w dniach 12 i 14 grudnia.

Data publikacji: 18 grudnia 2017

Zajęcia etnograficzno-plastyczne o świętach Bożego Narodzenia dla uczniów

14 grudnia przybyli do naszej biblioteki uczniowie klasy II ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Siedlcach wraz z wychowawczynią Panią Hanną Kardas i nauczycielem wspierającym.
Data publikacji: 14 grudnia 2017

O Henryku Sienkiewiczu w bibliotece

13 grudnia bibliotekę odwiedzili uczniowie klasy IIGimnazjum w Strzale.
Data publikacji: 14 grudnia 2017

Tadeusz Kościuszko Patron Roku 2017

13 grudnia na zajęcia do biblioteki przyjechali uczniowie klasy III Gimnazjum z Zespołu Oświatowo-Wychowawczego w Strzale z opiekunami.
Data publikacji: 13 grudnia 2017

Historia choinki i ozdób świątecznych, projektowanie i rysowanie bombki choinkowej – zajęcia etnograficzno-plastyczne dla dzieci

12 grudnia odwiedzili naszą placówkę uczniowie klasy I z Zespołu Szkół w Seroczynie wraz z wychowawczynią. Wzięli oni udział w zajęciach związanych z tradycjami bożonarodzeniowymi w Polsce, Europie i na świecie.
Data publikacji: 12 grudnia 2017

Spotkanie z przyrodą Borneo i Sumatry

11 grudnia nasza biblioteka zorganizowała seminarium dla nauczycieli nauk przyrodniczych Ginący świat orangutanów - spotkanie z przyrodą Borneo i Sumatry. Po ciekawych zakątkach egzotycznego Archipelagu Malajskiego oprowadzili nas podróżnicy Marzena i Tomasz Stańscy - pracownicy Instytutu Biologii Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach.
Data publikacji: 11 grudnia 2017

Uczniowie Jedenastki poznają bibliotekę

11 grudnia odwiedziły nas dzieci trzeciej klasy Szkoły Podstawowej nr 11 w Siedlcach.
Data publikacji: 11 grudnia 2017