Nowości w IBUK Libra

Data publikacji: 06 kwietnia 2020

Nasza biblioteka, już po raz kolejny, wykupiła na nowy rok  dostęp do publikacji elektronicznych na platformie IBUK LIBRA. Obecnie mamy dostęp do 1934 tytułów - w tym 82 nowe pozycje.

Czytelnicy, aby mogli skorzystać z bezpłatnego dostępu, mogą otrzymać kod PIN do IBUK Libra - czytelnia czynna całą dobę za pośrednictwem garwolin@bpsiedlce.pl, a następnie założyć na platformie IBUK Libra konto myIBUK. 

Osoby, które w minionym roku korzystały z zasobu IBUK Libra i nadal chcą z niego korzystać, powinny odebrać w bibliotece kolejny kod dostępu. Nowy kod należy dodać do swojego istniejącego już konta myIBUK. Aktywacja pozwoli na korzystanie z serwisu przez kolejny rok.

Aby skorzystać z wykupionych przez bibliotekę pozycji w platformie IBUK Libra w pierwszej kolejności rejestrujemy się na stronie www.libra.ibuk.pl podając adres e-mail i hasło. Rejestracja jest całkowicie darmowa. Po założeniu konta na podany adres e-mail wysyłany jest mail z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć. Następnie należy zalogować się na swoje konto.

        

ZOBACZ