Filia w Łosicach | Biblioteka Pedagogiczna im. Heleny Radlińskiej w Siedlcach

Biblioteka Pedagogiczna w Łosicach

Do podbicia karty rozliczeniowej wymagany jest dowód osobisty i brak zaległości finansowych na koncie czytelnika w całej placówce.

Prolongaty dokumentów czytelnicy mogą dokonywać samodzielnie z własnego konta lub dzwoniąc do biblioteki. 

 

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-piątek: 9:00-17:00
Sobota: 9:00-15:00

Kontakt:

            tel./fax:  (83) 357 35 67 
            e-mail:
losice@bpsiedlce.pl

czytaj dalej

Aktualności

Storytelling Edukacyjny - bezpłatne warsztaty dla nauczycieli

Biblioteka Pedagogiczna w Łosicach zaprasza nauczycieli na bezpłatne warsztaty ze Storytellingu Edukacyjnego. Zajęcia zaplanowano na 27 listopada o godz. 14.00.

czytaj dalej

Data publikacji: 20 listopada 2019

Autostopem, rowerem i piechotą po Indochinach

Podróżnik, wolontariusz, baczny obserwator przyrody, zachowań ludzkich, kultury i zwyczajów – Piotr Wnuk,  to kolejny gość cyklu spotkań „Z ciekawymi ludźmi…” realizowanego przez Łosicki Dom Kultury, Burmistrz Miasta i Gminy Łosice oraz Bibliotekę Pedagogiczną.

czytaj dalej

Data publikacji: 21 października 2019

Poprawiny - spotkanie autorskie z Haliną Grochowską

Z inicjatywy miejscowej Biblioteki Publicznej i Pedagogicznej oraz Łosickiego Domu Kultury odbyło się spotkanie autorskie z pisarką Haliną Grochowską. Podczas wydarzenia autorka zaprezentowała swoje książki wraz z najnowszą pt. Poprawiny.

czytaj dalej

Data publikacji: 16 października 2019

W cyklu “Spotkania z ciekawymi ludźmi…” – Piotr Wnuk

Łosicki Dom Kultury, Burmistrz Miasta i Gminy Łosice oraz Biblioteka Pedagogiczna im. Heleny Radlińskiej w Łosicach zaprasza w piątek 18 października 2019 r. o godz. 18:00 do sali widowiskowej ŁDK  na kolejne spotkanie w cyklu „Spotkania z ciekawymi ludźmi…”. Gościem najbliższego spotkania będzie Piotr Wnuk, który opowie o swoich dwóch wyprawach do Indochin w latach 2016 – 2019. W trakcie podróży korzystał z lokalnego transportu, autostopu, roweru oraz siły własnych nóg.

czytaj dalej

Data publikacji: 13 października 2019

Noc Bibliotek 2019

Wśród 1636 placówek, które przystąpiły do ogólnopolskiej akcji "Noc Bibliotek" znalazła się również Biblioteka Pedagogiczna w Łosicach. Już 5 października miłośnicy książek dostaną niecodzienną możliwość odwiedzenia ulubionej placówki poza standardowymi godzinami jej pracy.

czytaj dalej

Data publikacji: 02 października 2019

Spotkanie autorskie z dziennikarzem śledczym Wojciechem Sumlińskim

Spotkanie autorskie z dziennikarzem śledczym Wojciechem Sumlińskim zaplanowano w Łosicach na 6 października. W niedzielne popołudnie Sumliński wraz z Jarosławem Pieczonką, zaprezentuje swoją najnowszą książkę pt. "Rozprawa" w której dziennikarskim okiem, skrupulatnie i bez upiększeń przedstawił obraz naszego kraju.

czytaj dalej

Data publikacji: 30 września 2019


Informacja oświatowaPatronat Roku 2019

Gustaw Herling-Grudziński

Anna Walentynowicz

Stanisław Moniuszko

Powstania Śląskie

Unia Lubelska