Filia w Łosicach | Biblioteka Pedagogiczna im. Heleny Radlińskiej w Siedlcach

Biblioteka Pedagogiczna w Łosicach

Informacja dla wszystkich czytelników!

Do podbicia karty rozliczeniowej wymagany jest dowód osobisty oraz zwrócone wszystkie dokumenty w BP w Siedlcach i jej filiach: Garwolinie, Łosicach, Mińsku Mazowieckim, Sokołowie Podlaskim, Węgrowie.

Biblioteka czynna w godzinach:


                              poniedziałek - piątek:  9.00 - 17.00                  
                              czwartek:  12.00 - 17.00
                              sobota:        9.00 - 15.00

Kontakt:

            tel./fax:  (83) 357 35 67 
            e-mail:
losice@bpsiedlce.pl

czytaj dalej

Aktualności

Wspomnienia z Krymu w łosickiej Bibliotece

27 lutego w Bibliotece Pedagogicznej w Łosicach odbyło się kolejne spotkanie z cyklu spotkań z ciekawymi ludźmi. Tym razem gościem specjalnym był przyrodnik, entuzjasta piękna, fotografik, specjalista edukacji przyrodniczej – Ireneusz Kaługa.

czytaj dalej

Data publikacji: 05 marca 2015

Krym – kraina marzeń

„Krym – kraina marzeń”, to tytuł spotkania, które odbędzie się 27 lutego o godz. 17tej w łosickiej Bibliotece Pedagogicznej. Bohaterem kolejnego  spotkania z ciekawymi ludźmi będzie Ireneusz Kaługa - przyrodnik, entuzjasta piękna, fotografik, specjalista edukacji przyrodniczej. Przywiezie ze sobą wspaniałe zdjęcia z jego wyprawy do krainy marzeń czyli na Krym.

czytaj dalej

Data publikacji: 18 lutego 2015

Kolejni młodzi zalinkowani do przyszłości

Ponad 50 młodych uczniów łosickich szkół już wie, co warto studiować i gdzie znaleźć przyszłościową pracę. 12 lutego w Bibliotece Pedagogicznej młodzi ludzie z łosickich szkół spotkali się z Wojtkiem Wiemanem który opowiedział im o swojej karierze.

czytaj dalej

Data publikacji: 18 lutego 2015

Gala wręczenia nagród w konkursie plastycznym

15 stycznia miała miejsce oficjalna gala wręczenia nagród w konkursie plastycznym pt. "Las i jego mieszkańcy" zorganizowanym z okazji 90-lecia Lasów Państwowych przy współpracy z Nadleśnictwem Sarnaki. Konkurs przeznaczony był dla uczniów szkół podstawowych powiatu łosickiego. Nagrody przyznano w dwóch kategoriach wiekowych: kl "0"-3 i 4-6.

czytaj dalej

Data publikacji: 23 stycznia 2015

Biblioteka Pedagogiczna w Łosicach zakwalifikowana do kolejenej edycji

Zakończono ocenę zgłoszeń do 3. edycji „Linku do przyszłości” realizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Z przyjemnością informujemy, że wśród 100 zakwalifikowanych placówek w całej Polsce, przyjęto do projektu, po raz drugi Bibliotekę Pedagogiczną w Łosicach, a w tym roku do grona wybranych placówek dołączy również Gminna Biblioteka Publiczna w Olszance.

czytaj dalej

Data publikacji: 03 grudnia 2014

Po drugiej stronie rzeki - spotkanie z Markiem Jerzmanem

28 listopada w Bibliotece Pedagogicznej odbyło się spotkanie autorskie z Markiem Jerzmanem, historykiem, dziennikarzem i czynnym zawodowo nauczycielem oraz regionalistą, który wydał książkę pt. „Po drugiej stronie rzeki".

czytaj dalej

Data publikacji: 02 grudnia 2014


Informacja oświatowaPatroni Roku 2015