Filia w Łosicach | Biblioteka Pedagogiczna im. Heleny Radlińskiej w Siedlcach

Biblioteka Pedagogiczna w Łosicach

Informacja dla wszystkich czytelników!

Do podbicia karty rozliczeniowej wymagany jest dowód osobisty oraz zwrócone wszystkie dokumenty w BP w Siedlcach i jej filiach: Garwolinie, Łosicach, Mińsku Mazowieckim, Sokołowie Podlaskim, Węgrowie.

Biblioteka czynna w godzinach:


                              poniedziałek - piątek:  9.00 - 17.00                  
                              czwartek:  12.00 - 17.00
                              sobota:        9.00 - 15.00

Kontakt:

            tel./fax:  (83) 357 35 67 
            e-mail:
losice@bpsiedlce.pl

czytaj dalej

Aktualności

Gala wręczenia nagród w konkursie plastycznym

15 stycznia miała miejsce oficjalna gala wręczenia nagród w konkursie plastycznym pt. "Las i jego mieszkańcy" zorganizowanym z okazji 90-lecia Lasów Państwowych przy współpracy z Nadleśnictwem Sarnaki. Konkurs przeznaczony był dla uczniów szkół podstawowych powiatu łosickiego. Nagrody przyznano w dwóch kategoriach wiekowych: kl "0"-3 i 4-6.

czytaj dalej

Data publikacji: 23 stycznia 2015

Biblioteka Pedagogiczna w Łosicach zakwalifikowana do kolejenej edycji

Zakończono ocenę zgłoszeń do 3. edycji „Linku do przyszłości” realizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Z przyjemnością informujemy, że wśród 100 zakwalifikowanych placówek w całej Polsce, przyjęto do projektu, po raz drugi Bibliotekę Pedagogiczną w Łosicach, a w tym roku do grona wybranych placówek dołączy również Gminna Biblioteka Publiczna w Olszance.

czytaj dalej

Data publikacji: 03 grudnia 2014

Po drugiej stronie rzeki - spotkanie z Markiem Jerzmanem

28 listopada w Bibliotece Pedagogicznej odbyło się spotkanie autorskie z Markiem Jerzmanem, historykiem, dziennikarzem i czynnym zawodowo nauczycielem oraz regionalistą, który wydał książkę pt. „Po drugiej stronie rzeki".

czytaj dalej

Data publikacji: 02 grudnia 2014

Islandia w Łosicach

20 listopada o godzinie 17.00 w Bibliotece Pedagogicznej w Łosicach odbyła się niecodzienna projekcja multimedialna fotografii Elżbiety Pyrki pt. „Islandia wyspa ognia i lodu”. Pani Elżbieta Pyrka pochodzi z  Białej Podlaski, jest z wykształcenia geodetą, a jej wielką pasją są podróże. Odwiedziła już wiele egzotycznych krajów min. Laos, Kambodżę, Wietnam, RPA, Peru, Boliwię i wiele innych. Na spotkaniu mieliśmy okazję przeżyć fascynującą podróż po egzotycznych miejscach i spotkać jakże odmienną od naszej kulturę.

czytaj dalej

Data publikacji: 01 grudnia 2014

Spotkanie autorskie z Markiem Jerzmanem

Biblioteka Pedagogiczna w Łosicach zaprasza serdecznie na spotkanie autorskie z Markiem Jerzmanem - historykiem, dziennikarzem, czynnym zawodowo nauczycielem i regionalistą, który wydał książkę pt. "Po drugiej stronie rzeki". Spotkanie odbędzie się 28 listopada o godz 17.00 w Bibliotece Pedagogicznej. 

czytaj dalej

Data publikacji: 21 listopada 2014

Konkurs z okazji 90-lecia Lasów Państwowych

Biblioteka Pedagogiczna w Łosicach zaprasza uczniów szkół podstawowych powiatu łosickiego do udziału w konkursie plastycznym zorganizowanym z okazji 90-lecia Lasów Państwowych pt. „Las i jego mieszkańcy” .

czytaj dalej

Data publikacji: 10 listopada 2014


Informacja oświatowaPatroni Roku 2015