Filia w Łosicach | Biblioteka Pedagogiczna im. Heleny Radlińskiej w Siedlcach

Biblioteka Pedagogiczna w Łosicach

Informacja dla wszystkich czytelników!

Do podbicia karty rozliczeniowej wymagany jest dowód osobisty i brak zaległości finansowych na koncie czytelnika w całej placówce.

 

Biblioteka czynna w godzinach:


                              poniedziałek - piątek:  9.00 - 17.00                  
                              czwartek:  12.00 - 17.00
                              sobota:        9.00 - 15.00

Kontakt:

            tel./fax:  (83) 357 35 67 
            e-mail:
losice@bpsiedlce.pl

czytaj dalej

Aktualności

O Poświatowskiej

26 kwietnia w Bibliotece Pedagogicznej w Łosicach, odbyło się spotkanie autorskie z Mariolą Pryzwan – wybitną autorką biografii Marii Dąbrowskiej, Haliny Poświatowskiej, Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Władysława Broniewskiego, Marii Kownackiej, Anny Jantar, Anny German, Zbigniewa Cybulskiego.

czytaj dalej

Data publikacji: 10 maja 2016

Posłuchaj o Poświatowskiej

26 kwietnia, o godz. 12.00 w Bibliotece Pedagogicznej w Łosicach, ul Piłsudskiego 9, odbędzie się spotkanie autorskie z Mariolą Pryzwan – wybitną autorką biografii Marii Dąbrowskiej, Haliny Poświatowskiej, Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Władysława Broniewskiego, Marii Kownackiej, Anny Jantar, Anny German, Zbigniewa Cybulskiego.

czytaj dalej

Data publikacji: 22 kwietnia 2016

I Ty możesz uratować komuś życie!

Podczas Otwartego Dnia Doradztwa Zawodowego w Zespole Szkół Nr 2 w Łosicach, ul Piłsudskiego 9 pracownicy Biblioteki Pedagogicznej prowadzić bedą rejestracje potencjalnych dawców szpiku kostnego do bazy DKMS Polska. Wydarzenie to bedzie miało miejsce 25 kwietnia w godz. 10.00 - 15.00

czytaj dalej

Data publikacji: 22 kwietnia 2016

Łosice na pomarańczowo czyli biblioteczny rajd rowerowy

Pomarańczowy peleton kolarzy 14 czerwca już po raz trzeci przejechał przez Łosice, a wszystko za sprawą ogólnopolskiej akcji pt. "Odjazdowy Bibliotekarz" w którą z ogromnym entuzjazmem angażują się pracownice Biblioteki Pedagogicznej w Łosicach - Anna Czerko, Renata Szostek i Joanna Kucewicz.

czytaj dalej

Data publikacji: 15 czerwca 2015

„Odjazdowy Bibliotekarz” znów przejedzie przez Łosice

Biblioteka Pedagogiczna w Łosicach serdecznie zaprasza na III łosicką edycję ogólnopolskiej akcji pt. „Odjazdowy Bibliotekarz”, która odbędzie się 14 czerwca o godz. 15.00. Odjazdowy Bibliotekarz to akcja, w której bibliotekarze, czytelnicy i miłośnicy książek oraz rowerów, przejeżdżając przez miasto lub okolicę, mogą przyjemnie i aktywnie spędzić wiosenne popołudnie w gronie osób o podobnych pasjach. Celem tegorocznej akcji organizowanej w naszym mieście jest chęć promocji czytelnictwa a także zdrowego trybu życia.

czytaj dalej

Data publikacji: 10 czerwca 2015

Łosice powinny pozbyć się kompleksów czyli Debata społeczna

25 maja w Łosickim Domu Kultury odbyła się debata pt. „Cudze chwalicie Łosic nie znacie” zorganizowana przez uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Łosicach. Debata była trzecim, ostatnim elementem pracy konkursowej w ramach Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu, która jest projektem realizowanym przez Klub Jagielloński od 2009 r.  

czytaj dalej

Data publikacji: 02 czerwca 2015


Informacja oświatowaPatroni Roku 2016