Pokaż jeszcze raz | Ukryj

Biblioteka Pedagogiczna w Łosicach

Informacja dla wszystkich czytelników!

Do podbicia karty rozliczeniowej wymagany jest dowód osobisty oraz zwrócone wszystkie dokumenty w BP w Siedlcach i jej filiach: Garwolinie, Łosicach, Mińsku Mazowieckim, Sokołowie Podlaskim, Węgrowie.

Biblioteka czynna w godzinach:


                              poniedziałek - piątek:  9.00 - 17.00                  
                              czwartek:  12.00 - 17.00
                              sobota:        9.00 - 15.00

Kontakt:

            tel./fax:  (83) 357 35 67 
            e-mail:
losice@bpsiedlce.pl

czytaj dalej

Aktualności

XVI Dożynki Województwa Mazowieckiego

Tegoroczne święto plonów, obchodzone wspólnie przez województwo mazowieckie, diecezję płocką, powiat płocki i gminę Staroźreby, odbędzie się 7 września br. w Staroźrebach na płycie stadionu LKS ŚWIT Staroźreby (pow. płocki).

czytaj dalej

Data publikacji: 29 sierpnia 2014

Konferencja z Muzeum Piłsudskiego

Serdecznie zapraszamy nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, historii i WOS do wzięcia udziału w drugiej edycji bezpłatnych konferencji organizowanych przez Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku, Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie oraz Bibliotekę Pedagogiczną im. H. Radlińskiej w Siedlcach.

czytaj dalej

Data publikacji: 19 sierpnia 2014

Orientalne zdjęcia w Bibliotece

18 czerwca w Bibliotece Pedagogicznej w Łosicach odbył się wernisaż fotografii Elżbiety Pyrki pt. Laos & Kambodża. Na całość wydarzenia złożyły się dwie następujące po sobie części. W pierwszej autorka zdjęć i podróżniczka pokazała zebranym gościom zdjęcia nie mieszczące się w skromnej galerii Biblioteki. Mieliśmy okazję przeżyć fascynującą podróż po egzotycznych miejscach i spotkać jakże odmienną kulturę. 

czytaj dalej

Data publikacji: 20 czerwca 2014

LAOS & KAMBODŻA

Biblioteka Pedagogiczna w Łosicach serdecznie zaprasza na wernisaż fotografii Elżbiety Pyrki pt. Laos & Kambodża, który odbędzie się 18 czerwca o godz. 17.00 w Bibliotece Pedagogicznej w Łosicach.

czytaj dalej

Data publikacji: 17 czerwca 2014

II łosicka edycja Odjazdowego Bibliotekarza za nami

8 czerwca w ramach ogólnopolskich działań organizowanych przez Bibliotekę Pedagogiczną i Mateusza Stasiuka mieliśmy okazję uczestniczyć w dwóch dużych projektach, których celem była min. promocja zdrowia.

Od godz. 10-tej na Orliku przy Zespole Szkół Nr 1 w Łosicach, rozegrano mecze w ramach II Dnia Przyjaciół Piłki Nożnej oraz akcji „Razem Wygrywamy z Rakiem Piersi”. Głównym meczem wieńczącym obchody DPPN była rywalizacja pomiędzy drużyną WOKAS a ORZEŁ ŁOSICE. Natomiast już od godz. 15-tej włączyliśmy się do wspólnej zabawy z Biblioteką, gdzie czekał na nas pomarańczowy korowód rowerowej społeczności oraz wspólna biesiada przy ognisku. Podczas imprezy plenerowej jaką zaproponowała Biblioteka wręczone zostały również nagrody dla uczestników DPPN.

czytaj dalej

Data publikacji: 12 czerwca 2014

Biblioteka Pedagogiczna w Łosicach certyfikowana

Biblioteka Pedagogiczna w Łosicach została uhonorowana certyfikatem wydanym przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego za udział w II edycji projektu "Link do przyszłości. Mlodzi. Internet. Kariera."

czytaj dalej

Data publikacji: 28 maja 2014


Informacja oświatowaPatronat Roku 2014


Oskar Kolberg

Jan Karski

Św. Jan z Dukli