Filia w Łosicach | Biblioteka Pedagogiczna im. Heleny Radlińskiej w Siedlcach

Biblioteka Pedagogiczna w Łosicach

Informacja dla wszystkich czytelników!

Do podbicia karty rozliczeniowej wymagany jest dowód osobisty oraz zwrócone wszystkie dokumenty w BP w Siedlcach i jej filiach: Garwolinie, Łosicach, Mińsku Mazowieckim, Sokołowie Podlaskim, Węgrowie.

Biblioteka czynna w godzinach:


                              poniedziałek - piątek:  9.00 - 17.00                  
                              czwartek:  12.00 - 17.00
                              sobota:        9.00 - 15.00

Kontakt:

            tel./fax:  (83) 357 35 67 
            e-mail:
losice@bpsiedlce.pl

czytaj dalej

Aktualności

Spotaknie autorskie z Mariolą Pryzwan odwołane

Przykro nam poinformować, ale spotkanie autorskie z Mariolą Pryzwan poswięcone Halinie Poświatowskiej zostaje odwołane z przyczyn losowych. Przepraszamy.

czytaj dalej

Data publikacji: 10 kwietnia 2015

Posłuchaj o Poświatowskiej

14 kwietnia, o godz. 12.00 w Bibliotece Pedagogicznej w Łosicach odbędzie się spotkanie autorskie z Mariolą Pryzwan – wybitną autorką biografii Marii Dąbrowskiej, Haliny Poświatowskiej, Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Władysława Broniewskiego, Marii Kownackiej, Anny Jantar, Anny German, Zbigniewa Cybulskiego.

czytaj dalej

Data publikacji: 09 kwietnia 2015

Dzień Przedsiębiorczości w Bibliotece

Już po raz czwarty uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Łosicach wzięli udział w Dniu Przedsiębiorczości. „Dzień przedsiębiorczości to program skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, organizowany za pośrednictwem Internetu. Dzień przedsiębiorczości jest projektem sprzyjającym podejmowaniu przez młodych ludzi trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej.”

czytaj dalej

Data publikacji: 07 kwietnia 2015

Baśniowa noc nie tylko z Andersenem

W tajemniczą krainę baśni zamieniła się 20 marca łosicka Biblioteka Pedagogiczna. W piątkową noc w placówce przy nastrojowym świetle świec i nocnych lamp spotkaliśmy samego Hansa Christiana Andersena, Dziewczynkę z zapałkami, Calineczkę oraz Pastereczkę i Świniopasa w role których wcielili się odpowiednio, Anna Czerko, Renata Szostek, Joanna Kucewicz, Ewa Szostek, Maciej Dudziuk. 

czytaj dalej

Data publikacji: 01 kwietnia 2015

Wspomnienia z Krymu w łosickiej Bibliotece

27 lutego w Bibliotece Pedagogicznej w Łosicach odbyło się kolejne spotkanie z cyklu spotkań z ciekawymi ludźmi. Tym razem gościem specjalnym był przyrodnik, entuzjasta piękna, fotografik, specjalista edukacji przyrodniczej – Ireneusz Kaługa.

czytaj dalej

Data publikacji: 05 marca 2015

Krym – kraina marzeń

„Krym – kraina marzeń”, to tytuł spotkania, które odbędzie się 27 lutego o godz. 17tej w łosickiej Bibliotece Pedagogicznej. Bohaterem kolejnego  spotkania z ciekawymi ludźmi będzie Ireneusz Kaługa - przyrodnik, entuzjasta piękna, fotografik, specjalista edukacji przyrodniczej. Przywiezie ze sobą wspaniałe zdjęcia z jego wyprawy do krainy marzeń czyli na Krym.

czytaj dalej

Data publikacji: 18 lutego 2015


Informacja oświatowaPatroni Roku 2015