Spotkanie autorskie z dziennikarzem śledczym Wojciechem Sumlińskim

Data publikacji: 30 września 2019

Spotkanie autorskie z dziennikarzem śledczym Wojciechem Sumlińskim zaplanowano w Łosicach na 6 października. W niedzielne popołudnie Sumliński wraz z Jarosławem Pieczonką, zaprezentuje swoją najnowszą książkę pt. "Rozprawa" w której dziennikarskim okiem, skrupulatnie i bez upiększeń przedstawił obraz naszego kraju.

Spotkanie autorskie z Wojciechem Sumlińskim i Jarosławem Pieczonką odbędzie się 6 października w Łosickim Domu Kultury, o godz. 15.30. Będzie to kolejne ze spotkań w ramach cyklu "Spotkania z ciekawymi ludźmi...". Wydarzenie wpisuje się w zadanie realizowane przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną Łosicach pt. "Ku Chwale Książki", dofinansowane w ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu Partnerstwo dla Książki. Spotkanie współorganizuje Burmistrz Miasta i Gminy Łosice, Biblioteka Pedagogiczna w Łosicach i Łosicki Dom Kultury.

- "Rozprawa", to świat III RP, bez wstępów i upiększeń, świat który niczym w soczewce, pokazuje, dlaczego w "wolnej Polsce" sprawiedliwość jest martwa jak dinozaury, a wszystko wokół obliczone jest na mydlenie ludziom oczu i wygląda dokładnie tak, jak wygląda - mówi o najnowszej książce Wojciech Sumliński. - To starannie zweryfikowane informacje pokazujące prawdę o zdeprawowanych politykach i biznesmenach, skorumpowanych sędziach i policjantach, wylansowanych celebrytach i autorytetach moralnych, dla których w rzeczywistości liczą się tylko pieniądze i władza, cała reszta, to nieistotne szczegóły. To szokujące, całkowicie nieznane opinii publicznej, fakty o układzie gdańskim i okolicznościach morderstwa, które wstrząsnęło krajem - historia niezwykła i niepokojąca obnażająca świat, w jakim żyjemy, w którym wszystko jest iluzją, a pokusy czają się wszędzie. To historia jednego człowieka, jednego agenta i jednej firmy – ale tak naprawdę historia wielu ludzi, miasta i kraju...

Wstęp na wydarzenie bezpłatny.