Spotkanie autorskie z Tomaszem Sobanią

Data publikacji: 09 października 2017

26 października w Bibliotece Pedagogicznej w Łosicach po raz kolejny odbędzie się spotkanie autorskie z najmłodszym w Polsce autorem książek z gatunku fantasy - Tomaszem Sobanią, który w 2015 roku, mając 16 lat wydał pierwszą książkę pt. Speculo. Tym razem Tomasz zaprezentuje swoją kolejną świeżo wydaną książkę.

Tomasz Sobania mówi, że pisanie jest drogą do rozwoju, a wydawanie książek otwiera przed nim ogromne możliwości. – „Nigdy nie chciałem pisać dla samego pisania. Chciałem tworzyć, żeby  podzielić się tym z innymi i zmienić moje życie i życie mojej rodziny. Pisanie książki dało mi coś więcej niż satysfakcję i możliwość rozwoju. Kiedy powstawały kolejne strony, a ja toczyłem z sobą walkę, umacniała się we mnie nadzieja i wiara w sukces. Przestałem być bezsilny!”

Prywatnie sport jest pasją Tomka, a nauka języków i zdobywanie edukacji finansowej to część jego recepty na wspaniałe życie. Jak się dowiedzieliśmy jest w trakcie pisania kolejnych powieści, a w najbliższych planach ma wydanie napisanej drugiej i trzeciej książki.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie.