Aktualności

Projekty Budżetu Obywatelskiego Mazowsza

W tym roku ruszyła pierwsza edycja Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. Za nami pierwszy etap jakim było składanie projektów działań do realizacji  w ramach BOM.  Mazowszanie wskazali wiele ważnych działań do realizacji z zakresu, np. z zakresu bezpieczeństwa na drogach, kultury, edukacji, ochrony środowiska czy doposażenia naszych jednostek w niezbędny sprzęt.

Data publikacji: 02 listopada 2020

Wyjątkowa Noc Bibliotek

Już po raz kolejny Biblioteka Pedagogiczna w Łosicach włączyła się w obchody ogólnopolskiej Nocy Bibliotek. Tegoroczne wydarzenie odbyło się pod hasłem „Klimat na czytanie”.
Data publikacji: 16 października 2020

Noc Bibliotek

W imieniu Biblioteki Pedagogicznej w Łosicach zapraszamy na VI wydanie ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek, które odbędzie się w sobotę 10 października o godz. 11.30. Hasłem tegorocznej edycji jest „Klimat na czytanie”.
Data publikacji: 08 października 2020

Balladyna w parku

Sceny i postacie z dramatu Juliusza Słowackiego pt. „Balladyna” sprawiły, że miejski park im. Króla Aleksandra Jagiellończyka przeistoczył się w swoisty teatr. Te niezwykłe wydarzenie związane było z akcją Narodowego Czytania. Mieszkańcy wspólnie czytali bowiem tam ”Balladynę” Juliusza Słowackiego.
Data publikacji: 14 września 2020

Zapraszamy na akcję Narodowego Czytania

Przed nami kolejna odsłona Narodowego Czytania. Tym razem czytamy "BalladynÄ
Data publikacji: 02 września 2020

Łosice czytają Jeżycjadę

Nasza Biblioteka już po raz kolejny włączyła się w obchody Ogólnopolskiego Czytania Jeżycjady, którego organizatorem jest Wydawnictwo Akapit Press . Ponieważ sytuacja epidemiologiczna nie pozwala na przeprowadzenie tradycyjnych zajęć, nasi bibliotekarze postanowili zaprezentować online wybrane fragmenty książek Małgorzaty Musierowicz.

Data publikacji: 14 maja 2020

Zasmakuj w Bibliotece

Świętuj z nami Tydzień Bibliotek
Data publikacji: 08 maja 2020

WEB 3.0 dla nauczycieli

Zapraszamy zainteresowanych nauczycieli na warsztaty dotyczące narzędzi WEB 3.0 przydatnych w pracy nauczycieli.
Szkolenie odbędzie się 7 lutego o godz 17.00.

Ograniczona liczba uczestników - obowiązują zapisy telefoniczne 833573567

Data publikacji: 30 stycznia 2020

Najmłodsi czytelnicy Biblioteki Pedagogicznej odebrali już dyplomy i odznaczenia za aktywność w programie „Mała książka – wielki człowiek”

Najmłodsi czytelnicy Biblioteki Pedagogicznej odebrali już dyplomy i odznaczenia za aktywność w programie „Mała książka – wielki człowiek” finansowanym ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Aktywne przedszkolaki, które spełniły wszystkie warunki zabawy mogą już cieszyć się z otrzymanego dyplomu, odznaczenia małego czytelnika i książkowych nagród niespodzianek.
Data publikacji: 08 stycznia 2020

Storytelling Edukacyjny - bezpłatne warsztaty dla nauczycieli

Biblioteka Pedagogiczna w Łosicach zaprasza nauczycieli na bezpłatne warsztaty ze Storytellingu Edukacyjnego. Zajęcia zaplanowano na 27 listopada o godz. 14.00.
Data publikacji: 20 listopada 2019
poprzednia   123456789 ..... 13   następna >