Archiwum

Luty - promocja projektu "Mała książka - wielki człowiek" i oferta zajęć.

Luty - wystawa prac uczniów z trzech edycji konkursów historycznych organizowanych przez naszą bibliotekę pt. Ocalić od zapomnienia.

31 stycznia w naszej placówce odbyły się warsztaty MSCDN dla nauczycieli nt efektywnej komunikacji interpersonalnej nauczyciel-rodzic.

24 stycznia z wizytą do biblioteki przybyły pięciolatki z Miejskiego Przedszkola nr 1 w Mińsku Mazowieckim wraz z opiekunami. Dzieci uczestniczyły w zajęciach spotkanie z magiczną książką.(20)

22 stycznia w naszej bibliotece gościliśmy uczniów klasy I Technikum/logistyk z ZSE w Mińsku Mazowieckim, młodzież zwiedziła wystawę, zapoznała się z historią pocztówki świątecznej i z ofertą placówki.(23)

Styczeń - wystawa w Szkole Podstawowej nr 3 w Mińsku Mazowieckim. "Malarstwo Józefa Chełmońskiego" na podstawie publikacji ze zbiorów BP i bibl. szkolnej.

Styczeń - wystawę prac konkursowych dzieci z kl. 0-3 Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Mistowie. Konkurs odbył się z okazji "Dnia Misia" pod kierunkiem pani Manueli Wajs - "Mój przyjaciel Miś".

8 stycznia naszą bibliotekę odwiedziły pięciolatki z Miejskiego Przedszkola nr 1 w Mińsku Mazowieckim wraz z opiekunami, rozpoznawały symbole świąteczne i zwiedziły wystawę "100 lat pocztówki bożonarodzeniowej". (22 osoby)

Styczeń - wystawa "100 lat pocztówki bożonarodzeniowej" z kolekcji Krzysztofa Szczypiorskiego